Iskola kezdés

Kedves gyerekek, szülők! Kedves kollegák! Szeptember 12-én, hétfőn kezdődik az iskola!
Szeretettel várunk mindenkit a tanévnyító ünnepségünkre!
Programismertetés:
8 – 8.50 óra – osztályfőnöki óra (az iskolabusz a megszokott időben és helyről hozza a gyerekeket; az “új” diákjainknak segítsenek a nagyobbak)
9-10 óra: ünnepi tanévnyító mise a csíkszentmihályi templomba (a “nagy” iskolából közösen megyünk át; az ajnádi diákokat lehozza a busz -8,45 kor és a mise végén vissza is szállítja)
10,30 óra: ünnepi tanévnyÍtó a kicsi iskolánál (közösen megyünk fel; a VIII.-os diákok az óvódából átvezetik az előkészítősőket)
Ünnepi beszédek, köszöntések, megbeszélések után minden osztály az osztályfőnők felügyelete mellett visszamegy az iskolájába/osztályába, és az adminisztrációs dolgokat megbeszélik , elintézik: tankönyvek, stb. Van órarend !!! Kedden már eszerint indítunk! Az ingázó diákokkal külön megbeszélés lesz!
Mindenkinek kívánok sikeres, eredményes tanévet!!! és legfőképpen jó egészséget!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük